Sposoby na sfinansowanie Twojego auta

Sposoby na sfinansowanie Twojego auta

Sposoby na sfinansowanie Twojego auta

Dla każdego z nas wymarzony model samochodu jest inny. Jedni śnią o sportowym aucie z napędem 4×4, drudzy o rodzinnym combi z dużym bagażnikiem. Jednym z głównych kryterium wyboru jest zazwyczaj bezpieczeństwo pojazdu, na którym zależy każdemu. Istotne są także parametry techniczne oraz ekonomiczność auta. To, co łączy większość kierowców to fakt, że niewielu z nas może pozwolić sobie na  najnowszy model auta kupiony za gotówkę. Ceny są, jakie są, a wraz z klasą pojazdu idą oczywiście w górę. Na szczęście jest kilka możliwości, które będą dobrą alternatywą dla osób planujących zakup lub wymianę auta. Mówię tutaj o autokredycie, wynajmie długoterminowym, czy leasingu. Są to formy finansowania, których w żadnym wypadku nie należy się obawiać.

 

Czym jest kredyt na samochód

Kredyt samochodowy to możliwość na wymarzone auto, bez posiadania całej sumy w gotówce. Z pewnością jest to obecnie jedna z najczęściej wybieranych form finansowania zakupu pojazdu. Warto wspomnieć, że autokredyt to opcja nie tylko na nowy samochód prosto z salonu. W ten sposób możemy nabyć także auto od osoby prywatnej, czy z komisu. Całość sumy jest przelewana bezpośrednio na Twoje konto. W autofinansowanie.pl kredytu udzielają także  osobą młodym, które niedawno ukończyły 18 lat. Warto wspomnieć, że okres spłaty może być naprawdę długi, tak aby raty nie nadwyrężały zbytnio Twojego codziennego budżetu.

 

Kto może wnioskować o kredyt na samochód

O kredyt samochodowy ubiegać się może każda osoba od 18 roku życia, która osiąga dochód z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, działalności gospodarczej lub emerytury. Co istotne, w tym przypadku akceptowany jest również dochód osiągany z tytułu pracy za granicą. W zdecydowanej większości banki w Polsce nie akceptują tego typu dochodu w swoich procedurach kredytowych. Autofinansowanie.pl jak najbardziej akceptuje tego typu dochody.

Osoby, które posiadają negatywną historię kredytową nie są od razu skreślane z możliwości otrzymania finansowania auta. Taki wniosek jest często pozytywnie rozpatrywany, z  zastrzeżeniem, iż niezbędny może okazać się wkład własny. Ponadto wszystkim klientom jednak gwarantuje się minimum formalności i bardzo uproszczona procedurę, dzięki której auto może stać się naszą własnością już po jednej wizycie.

 

Leasing na firmę i pożyczka leasingowa

Kolejną opcją, dzięki której sfinansujesz zakup pojazdu firmowego jest leasing. Pozwala na pokrycie kosztów zakupu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, maszyn rolniczych i budowlanych.  Warto wspomnieć, że autofinansowanie.pl umożliwia leasing od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Możesz także zdecydować się na pożyczkę leasingową, gdzie okres spłaty to nawet 84 miesiące. Zasady udzielania powyższej pomocy są przejrzyste, nie ma tutaj ukrytych żadnych haczyków, czy zapisów drobnym drukiem. 🙂

Wynajmij auto marzeń

Opcja, na którą także warto zwrócić uwagę to wynajem długoterminowy. Okres umowy to 12 miesięcy. Po tym czasie masz możliwość wykupu samochodu, którym jeździłeś. Do wyboru jest wiele modeli aut, z pewnością każdy znajdzie samochód swoich marzeń. W cenie wynajmu masz ubezpieczenie, obsługę serwisową i wymianę opon. Myślę, że naprawdę warto.

 


Planujesz zakup nowego auta ?

Zadzwoń i zapytaj o samochód którego szukasz w dobrej cenie. Ponad 1500 modeli w ofercie !

Podczas kontaktu podaj Kod rabatowy WOJTSTYL który upoważnia Cię do odbioru bonów paliwowych o sporej wartości.

Dodatkowo dostaniesz extra rabat na nowy samochód

 Napisz lub zadzwoń i zapytaj :

☎+48 693 170 625

📧 napisz do nas


Sposoby na sfinansowanie Twojego auta

 


Przykładowe modele dostępnych samochodów

Please follow and like us:

 

Masz pytania ? Pisz śmiało