Orbitrek na odchudzanie minus 13kg

Stwórz swój styl i ciesz się życiem

Orbitrek na odchudzanie minus 13kg

Zastanawialiście się kiedyś jaka forma treningu jest najbardziej skuteczna? Czy lepszym rozwiązaniem jest bieganie na świeżym powietrzu czy może słynny orbitrek jest skuteczniejszym sposobem na odchudzanie?

 

Jak orbitrek pomógł Sylwii zrzucić 13 kilo nadwagi

orbitrek

Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat. Moja Sylwia nie przepada za bieganiem. Zwłaszcza wtedy, gdy pogoda lubi płatać figle. Wiadomo, głównie okres jesienno – zimowy staje się przełomowym i wiele osób rezygnuje z aktywności fizycznej z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Ci bardziej ambitni i wytrwali w tym czasie wybierają orbitrek na odchudzanie. Samozaparcie Sylwii, odpowiednia dieta i ćwiczenia doprowadziły do tego, że zaowocowało to utratą 13kg. Wynik jak dla mnie niesamowity i godny pozazdroszczenia. Jest dla mnie świetnym przykładem na to, jak systematyczność może wpłynąć na wymarzony efekt.

Jak skutecznie trenować na orbitreku

 

orbitrek skuteczny trening

Każdy trening Sylwii odbywał się maksymalnie przy tętnie 70-80%. Orbitrek na odchudzanie okazał się na tyle świetnym rozwiązaniem, że dawał możliwość wydłużania treningów. Początkowo Sylwia trenowała 3x w tygodniu po ok. 35min, aż doszła do etapu kiedy swobodnie wytrzymywała godzinny trening 5x w tygodniu. Dzięki odchudzaniu na orbitreku wzmocniła mięśnie brzucha, ramion, nóg i pośladków. Ponadto udało jej się zwiększyć wydolność oraz usprawnić pracę układu krążenia.

 

Zalety treningu

Efekty, jakie Sylwia uzyskała za pomocą ćwiczeń w domu uświadomiły mi, że orbitrek na odchudzanie naprawdę działa. Dodatkowo stanowi świetną alternatywę dla osób, które nie lubią biegać w zmiennych warunkach atmosferycznych takich jak deszcz czy upał. Ponadto posiada szereg zalet, które z pewnością zainteresują osoby dbające o linie. Dzięki treningom na orbitreku można wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić mięśnie ciała, a dzięki swojej funkcjonalności może być używany w domowym zaciszu przez osoby w każdym wieku. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam orbitrek na odchudzanie.

 

Jaki orbitrek wybrać

 

Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujecie. Z doświadczenia powiem, że nie warto kusić się na tanie okazje. Sam o tym przekonałem się bardzo szybko. Pierwszy orbitrek zwyczajnie się rozpadł. Jeśli zamierzacie ćwiczyć intensywnie tak jak Sylwia, a tylko tak można osiągnąć efekty. Polecam coś ze średniej półki cenowej. Nasz drugi zakup właśnie taki był. Sam przed i po treningu siłowym robię na nim swoje kardio. W podsumowaniu powiem żartobliwie jeśli nie będzie służył jako wieszak na ubrania efekty będą zaskakujące. Do tego dobrze zbilansowana dieta i znajomi będą zaskoczeni Waszą przemianą.

 

Jeśli planujecie zakup polecam sklep w którym zawsze szukamy sprzętu do ćwiczeń w domu.
 Łapcie link tutaj

 

Polecane
Jak skutecznie schudnąć

Please follow and like us:
RSS33
Zobacz0
Zobacz
GOOGLE20
GOOGLE
https://wojtstyl.pl/orbitrek-na-odchudzanie/
Zobacz mój Pinterest10k
Zobacz mój Pinterest
Zapraszam na Instagram30k