Odzież sportowa Gravity Wear

Odzież sportowa Gravity Wear

Odzież sportowa z obciążeniem

 

W dzisiejszym wpisie opowiem o nowości, którą ostatnimi czasy testuję – odzieży sportowej Gravity Wear. Pewnie większość z Was już gdzieś słyszała o tej marce ubrań sportowych, która oferuje możliwość dociążenia swojego organizmu. Przyznam, że sam nie do końca wiem, gdzie pierwszy raz o niej usłyszałem, ale ostatnio nazwa tak obijała się o moje uszy, że chciałem przetestować na własnej skórze, co to takiego i czy te wszystkie opinie o super jakości, to rzeczywiście prawda, a może tylko siła dobrej reklamy?

Z natury jestem niedowiarkiem, z tych, którzy wszystko muszą sprawdzić sami, bo inaczej nie uwierzą :). I właśnie tak, w dużym skrócie stałem się posiadaczem Longlesleeve oraz Legginsów Gravity Wear.

 

Wszyte obciążenie

Jest to typ odzieży, która daje możliwość zastosowania suplementarnego obciążenia, które jest niczym innym, jak dodatkowym obciążeniem, które umieszczamy w specjalnie do tego przystosowanych kieszonkach. Ciężar jest rozmieszczony równomiernie i proporcjonalnie co czyni trening bezpiecznym. Obciążenie współdziała z osobą trenującą podczas realizowania planów treningowych, nawet tych najtrudniejszych. Był czas, że próbowałem ćwiczyć z kamizelką obciążeniową, ale te mogą wyczynić więcej szkody niż pożytku. Kamizelki są raczej przystosowane do sportowców zawodowych, a Longlesleeve oraz Legginsy Gravity Wear będą dobre dla każdego. Delikatne dociążenie w kluczowych miejscach sprawi, że Twój organizm pracować będzie zupełnie inaczej. Materiał jest ściśle przylegający do ciała, a ciężar równomiernie rozprowadzony po najważniejszych jego partiach mięśniowych. W ten sposób można trenować różne mięśnie w jednym momencie. Nie obawiając się o swój komfort i bezpieczeństwo podczas treningu z obciążeniem.

 

Siła grawitacji inaczej

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja odzieży sprawia, że możemy trenować z obciążeniem bez nadwyrężania stawów, a całość jest stabilna i dobrze dopasowuje się do sylwetki. Dzięki równomiernie rozłożonemu ciężarowi, każdy nasz ruch nabiera nowego znaczenia, aktywując nieużywane dotąd partie mięśniowe. Możemy także dopasować ilość używanych ciężarów do potrzeb, umiejętności czy uprawianej dziedziny sportu. Odzież Gravity Wear sprawdza się idealnie, a do tego pozwala oszczędzić czas, czyli coś, czego brakuje w dzisiejszym świecie każdemu z nas.

Efekty ćwiczeń z Gravity Wear są tak duże, że nie muszę wydłużać czasu mojego treningu. Ćwiczysz krócej, a osiągasz więcej, nie wiem jak Ty, ale ja to kupuję. 🙂

 

Wygląd

To co bardzo zaskoczyło mnie w tej odzieży, to stylowy wygląd. Z jednej strony mamy niezniszczalne ciężary, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała, a z drugiej modny design. Niby trudne do połączenia, a jednak możliwe. Longlesleeve, czyli sportowa koszulka, którą posiadam ma wydłużony stan, płaskie szwy oraz nadrukowaną metkę, zamiast standardowej wszywanej. Legginsy też posiadają podwyższony stan, dzięki czemu są mega wygodne. Całość jest naprawdę solidnie wykonana i nie ulega zniszczeniom nawet mimo intensywnego użytkowania. Ponadto Gravity Wear sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Z racji tego, że trenuję dużo, chciałem znaleźć odzież, która będzie spełniała moje wszystkie oczekiwania. Odzież Gravity Wear idealnie odprowadza wilgoć i ciepło, a zastosowany materiał o odpowiedniej gramaturze podtrzymuje całą konstrukcję. Można powiedzieć, że Gravity Wear to nie odzież, a przenośny przyrząd do ćwiczeń zmieniający Twoje ciało w siłownie. Inwestycja w siebie.

 

Odzież dla każdego sportowca

Gravity Wear zapewnia swobodę ruchów ciała przy każdej pogodzie, zwiększając intensywność i efektywność treningów. Ta odzież sportowa sprawdzi się w wielu dziedzinach sportu, nie tylko u biegaczy, ale też u osób, które na co dzień jeżdżą na rowerze, uprawiają fitness, nordic walking czy kalistenika. Dzięki tej odzieży można szybko:

 

  • zwiększyć wytrzymałość,
  • popracować skutecznie nad różnymi partiami ciała,
  • poprawić wydolność i kondycję,
  • spalić zbędną tkankę tłuszczową,
  • zwiększyć efekty swoich treningów.

 

Dla kogo ?

Polecam każdemu kto szuka dla siebie wysokiej jakości odzieży sportowej i jest znudzony ciuchami nie oferującymi nic poza wyglądem. Odzież Gravity Wear pozwoli odkryć każdy trening na nowo, zapewniając zupełnie nowe doznania!

Longlesleeve oraz Legginsy Gravity Wear występują we wszystkich podstawowych rozmiarach, ja nie miałem żadnych problemów z dopasowaniem odzieży do siebie. Zapytacie pewnie dla kogo jest ta odzież? Otóż dla wszystkich. Zarówno dla tych spośród moich czytelników, którzy chcą schudnąć, jak i dla tych, którzy trenują rzeźbę, czy szukają sposobu na urozmaicenie treningu.

 

Gravity Wear jest dla Ciebie, tu nie ma ograniczeń!

 


* Dodatkowo teraz na hasło  wojtstyl otrzymasz – 30%
na odzież sportową Gravity Wear.

Wejdź i poznaj siłę grawitacji. 

 

 

 

 

Please follow and like us: