Odetchnij z ulgą – Mini Clip

Odetchnij z ulgą – Mini Clip

Na moim blogu ostatnimi czasy dużo nowości 🙂 Testuję nowe produkty i opisuję je, tak aby każdy z moich czytelników mógł znaleźć coś dla siebie. Kto śledzi moje artykuły wie, że nie polecam tutaj rzeczy, których osobiście nie przetestowałem i o których nie mogę powiedzieć ” tak, to jest dobre” i warto to kupić. Poniższy wpis poświęcę Mini- inhalatorowi od Clip, który przypadł do gustu zarówno mi, jak i mojej żonie Sylwii.

 

Nieoceniona pomoc w chorobie

 

odetchnij z ulgą Jesień to czas przeziębień, które nie omijają także mnie. Mój sportowy tryb życia pozwala uniknąć większości chorób, ale kogo czasem nie złapie katar? Zatkany nos, zmieniony głos, oddychanie przez gardło, chyba nie znajdę nikogo, kto stwierdzi, że to lubi 🙂 Testowałem wiele różnych produktów, ale niestety nie były one zbytnio skuteczne. Moment poznania Mini-inhalatora Clip, to prawdziwa ulga dla mojego nosa. Okazało się, że naturalne inhalacje olejkami eterycznymi działają, a do tego są całkiem przyjemne. Można powiedzieć, że stwierdzenie “miej to w nosie” nabrało całkiem nowego znaczenia. Mini Clip został w moim domu na dłużej i wykorzystujemy go nie tylko podczas choroby. Warto wspomnieć, że są trzy typy miniinhalatora i zawsze można wybrać ten, który akuratnie będzie nam odpowiadał. Mini-inhalator Clip med  sprawdzi się przy przeziębieniu, wersja fresh złagodzi bóle głowy i nudności, a Mini Clip relax pomoże w wyciszeniu się, zwiększy wydolność organizmu i doda energii. Razem z żoną uwielbiamy żyć aktywnie i wytestowaliśmy produkt podczas rowerowych wypraw i codziennego biegania. Świeżość, natura i naturalny spokojny oddech, to to, co otrzymaliśmy w zamian.

 

Odetchnij z ulgą –  Mini-inhalator Clip

W zeszłym miesiącu byłem na branżowym, kilkudniowym szkoleniu, które było ważne ze względu na moją pracę. Ogromna ilość ciekawych i przydatnych informacji oraz nieco stresu, związanego z faktem, że chciałem wynieść z tych spotkań jak najwięcej. Sala duża i przestronna, z klimatyzacją, która nie wpłynęła na mnie zbyt dobrze. Do tego wszystkiego od zawsze mam trudności z zasypianiem w nowym miejscu. Pierwszej nocy przespałem zaledwie kilka godzin, a od rana kolejne wykłady i jak można się domyślić, całkowity brak  koncentracji. W tym właśnie miejscu człowiek docenia swoją żonę, która doradziła mi, żebym spróbował Mini Clipa, który relaksuje i uspokaja. Bingo… mój miniinhalator pozwolił mi się wyciszyć i zasnąć, dzięki czemu następnego dnia mogłem skupić się na prezentacjach i rozmowach z osobami z branży. Clip jest wykonany z elastycznego silikonu, który idealnie dopasował się do kształtu mojego nosa i był ledwo zauważalny. Dobrze i szczelnie zamknięty klips zachowuje swoje właściwości nawet przez 21 dni, zabrałem go do domu i razem z Sylwią oddajemy się wieczornej aromaterapii przy dobrym filmie.

odetchnij z ulgą

100% natura

odetchnij z ulgą

Warto wspomnieć, że mini Clip to produkt, który zapewnia całkowicie naturalne inhalacje. Dwa maleńkie zbiorniczki zawierają najlepszej jakości olejki eteryczne. Substancje są w 100% Eko i nie zawierają żadnych chemicznych dodatków.

Aromaterapia jest w stanie zdziałać cuda, poprawić zdrowie, koncentrację i dodać energii, a to wszystko w całkowicie naturalny sposób. Olejki eteryczne powstają z roślin, przy użyciu metod takich jak destylacja parą wodną i ekstrakcja. Wykorzystuje się je zarówno w medycynie, jak i kosmetycznych zabiegach do poprawienia kondycji cery. Zakres działania olejków eterycznych jest bardzo szeroki, poprzez właściwości relaksacyjne, koncentrujące, a nawet te lecznicze,  dezynfekujące i przeciwzapalne. Mini-inhalator Clip warto stosować zatem szczególnie w okresach jesienno – zimowych, kiedy występuje wzmożone narażenie na wirusy.  Mamy kilka sposobów aromaterapii, jednak inhalacje to jeden z tych najprostszych, a zarazem najbardziej skutecznych.

odetchnij z ulgą

 


Odetchnij z ulgą – poznaj Mini-inhalator Clip


Odwiedź mini_clip.pl koniecznie na Instagramie

Please follow and like us:

 

2 komentarze

  1. tomtom pisze:

    Nie lepiej wdychać jesiennych, leśnych i naturalnych zapachów?

Nie można już dodawać komentarzy.