Nowy samochód w cenie niższej niż salonowa – czy to możliwe?

 Nowy samochód w cenie niższej niż salonowa – czy to możliwe?

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby jeździć nowym, lśniących i pachnącym samochodem, a przy tym zapłacić za niego mniej niż wskazuje cena rynkowa. W gruncie rzeczy każdy z nas jest wygodny i skłonny do korzystania z luksusu, ale dla wielu zakup nowego auta wykracza poza możliwości. Nowy samochód można jednak kupić taniej – trzeba tylko wiedzieć, gdzie się zgłosić.

Z nami zamówisz samochód w doskonałej cenie, a odbierzesz go u autoryzowanego dealera.

Ponad 2500 modeli

Napisz lub zadzwoń i zapytaj :

☎+48 693 170 641

📧 napisz do nas 📧

Nowy samochód za mniejsze pieniądze – realna szansa czy motoryzacyjna mrzonka?

 

Posiadanie nowego samochodu to powód do dumy i szansa na prawdziwy komfort jazdy. Niestety problemem bywają ceny całkowicie nieadekwatne do wysokości zarobków statystycznego Kowalskiego, nawet Kowalskiego przedsiębiorcy, bo jak wiadomo – nikt nie rodzi się od razu prezesem wielkiej firmy. Większość przedsiębiorców zaczyna swoje działalności z ogromnym zapałem, ale niewielkim zapleczem finansowym, a wtedy każda oszczędność jest warta rozważenia. Istotna jest szczególnie oszczędność na tak ważnych wydatkach, jak zakup samochodu. Ceny cenami, ale realia rynku pokazują, że nowe lub używane (ale młode) auto można kupić taniej i to nawet o kilkanaście procent. Warunkiem w tym przypadku jest skorzystanie z oferty dealera współpracującego z największymi dystrybutorami. Taki dealer zaopatruje się u dystrybutorów niemalże hurtowo, a dzięki temu może korzystać z niższych cen i nakładać też niższe marże. Dla końcowego klienta oznacza to po prostu oszczędność.

 

Tanie nowe samochody – gdzie ich szukać?

 

W Europie bez problemu znajdziesz przynajmniej kilka znanych firm, które umożliwiają zakup nowego samochodu po preferencyjnych cenach. W Polsce tanie nowe samochody oferuje między innymi firma RF Expert posiadającą stronę autofinansowanie.pl Marka od ponad 20 lat specjalizuje się w sprzedaży  samochodów w bardzo korzystnych cenach. Oferta firmy obejmuje finansowanie samochodów różnych marek, a klienci mają do wyboru leasing, wynajem długoterminowy i kredyty samochodowe.

 

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu auta?

 

Zanim zdecydujesz się na nowy samochód, z pewnością warto skorzystać z rekomendacji eksperta zajmującego się autofinansowaniem. Co prawda każdy z nas ma jakieś własne oczekiwania w stosunku do samochodu, ale nie wszyscy dysponują wystarczającą wiedzą. Czasami warto pozwolić, by to ktoś inny zarekomendował nam tańszy nowy samochód. Jest to szczególnie ważne, kiedy w grę wchodzi wybór auta do firmy – jednocześnie ekonomicznego i wystarczająco reprezentacyjnego.

 

Oczywiście w każdym przypadku ważne jest też, by dokładnie zapoznać się z umową, a jeśli pewne zapisy nie są jasne, skonsultować je z prawnikiem lub radcą prawnym. Umowa kredytowa lub leasingowa wiąże przed długi czas, więc każdy jej punkt musi być dla Ciebie całkowicie zrozumiały. Pamiętaj też, że w każdym przypadku podczas zakupu samochodu masz prawo sprawdzić go w ASO, by upewnić się, że auto ma idealny stan techniczny i jest warte swojej ceny.

 

Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zakup samochodu (nawet na kredyt), zawsze możesz skorzystać z leasingu lub wynajmu długoterminowego. O zaletach i wadach obu tych rozwiązań pisałem w tekście „Leasing samochodu a wynajem długoterminowy – czym się różnią?”

 

 

Z nami zamówisz samochód w doskonałej cenie, a odbierzesz go u autoryzowanego dealera.

Ponad 2500 modeli

Szybki kontakt przez Facebooka

Napisz lub zadzwoń i zapytaj :

☎+48 693 170 641

📧 napisz do nas 📧

 


 

Please follow and like us: