Mikropigmentacja – rozwiązanie dla łysiejących

Mikropigmentacja – rozwiązanie dla łysiejących

mikropigmentacja

Łysiejesz, ale nie chcesz robić przeszczepu włosów? Jest alternatywa mikropigmentacja

 

Twoje włosy są coraz rzadsze? Z każdym rokiem widzisz u siebie coraz większe zakola, a ubytki na głowie stają się już bardzo zauważalne? Szampony przeciw wypadaniu nie pomagają, a przeszczep nie wchodzi w grę? Na szczęście nie ma sytuacji bez wyjścia – łysienie możesz zamaskować praktycznie w 100% i to w ciągu jednego dnia. Sprawdź, jak to zrobić.

Łysienie – męski problem i męskie rozwiązanie

 

Mężczyźni łysieją głównie przez hormony typu androgenowego. W aż 95% przypadków za łysienie odpowiada gospodarka hormonalna, a dokładnie podwyższony poziom dihydrotestosteronu będącego aktywną formą testosteronu. Problem jest dodatkowo potęgowany przez uwarunkowania genetyczne związane z wrażliwością mieszków włosowych na dihydrotestosteron. Jeśli ojciec lub dziadek zmagał się z łysieniem, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ich potomek również doświadczy tego problemu.

 

Część mężczyzn zaczyna łysieć dopiero w okolicach 30. lub 40. roku życia, ale są i tacy, który tracą włosy już w wieku 16 czy 18 lat. Łysienie postarza, a dodatkowo bardzo obniża poczucie własnej wartości. Jeśli dotknęło to również Ciebie i widzisz, że fryzura nie prezentuje się już tak, jak kiedyś, masz w zasadzie 3 wyjścia:

 

  • pogodzić się z tym i nic nie robić;
  • wykonać przeszczep włosów;
  • poddać się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy.

 

Najszybszym, najtańszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem niwelującym problem będzie mikropigmentacja.

 

Czym jest i jak działa mikropigmentacja?

 

Mikropigmentacja to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę głowy specjalnego pigmentu, który będzie imitował mieszki włosowe. Zabieg mikropigmentacji przypomina nieco wykonywanie tatuażu. Specjalista mikropigmentacji dobiera kolor pigmentu do koloru naturalnych włosów klienta, a następnie punktowo wprowadza go pod skórę, odtwarzając linię włosów i maskując ubytki.

 

Mikropigmentacja nie powoduje odrastania włosów, tylko daje efekt krótko przyciętej fryzury. W rezultacie wyglądasz tak, jakbyś skrócił włosy do długości kilku milimetrów, ale nadal je miał. Efekt jest całkowicie naturalny, a odtworzonych w ten sposób włosów dosłownie nie można odróżnić od naturalnych. Dodatkowo mikropigmentacja jest dla większości mężczyzn bezbolesna i oczywiście znacznie tańsza niż przeszczep włosów. Zabieg trwa kilka godzin i pozwala się cieszyć zrekonstruowanymi mieszkami włosowymi nawet przez kilka lat.

mikropigmentacja

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o zabiegu mikropigmentacji lub go wykonać. Zapraszam do kontaktu :

Na hasło WOJTSTYL otrzymasz Extra rabat

Napisz lub zadzwoń i zapytaj :

☎+48 516 481 888

📧 napisz do nas 📧

 

 

 

Please follow and like us: