Odżywki na masę – jakie stosować ?

Odżywki na masę – jakie stosować ?

odżywki na masę

Odżywki na masę to bardzo poszukiwany produkt. Budowanie masy mięśniowej to ciężka praca, która wymaga zaangażowania, konsekwencji, a także wielu wyrzeczeń. Jest to proces, w którym praca nad sobą jest kluczowa. Są również sposoby, dzięki którym masa mięśniowa może zostać zbudowana szybciej, a efekty będą długotrwałe. Mowa tu o odżywkach na masę. Jednak jakie suplementy na masę mięśniową wybrać? Po przeczytaniu tego artykułu wybór powinien być prostszy.

 

Odżywki & masa  – jakie suplementy na masę wybrać?

 

Decydując, się na suplementację najważniejsze jest zwrócenie uwagi na skład produktu. Dobrze jest zainteresować się, jakie substancje faktycznie są w stanie wspomóc przyrost masy mięśniowej. Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie: jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jakie suplementy na masę mięśniową powinienem stosować? Zanim znajdziesz, odpowiedź na te pytania pamiętaj, że sama suplementacja nie przyniesie efektów. Bez wysiłku, godzin ćwiczeń, czasu spędzonego na siłowni oraz odpowiedniej diety rezultaty mogą być znikome. Suplementy na masę wspomagają efekty, wzmagają produktywność, pobudzają produkcję testosteronu… Aczkolwiek nie zrobią za Ciebie treningu, nie pójdą za Ciebie na siłownię. Jednak mogą maksymalnie zmienić postępy i efekty Twojej pracy.

 

Odżywka na masę w tabletkach ?

 

Najwięcej osób odżywki na masę mięśniową kojarzy z rozpuszczanym proszkiem, spożywanym najczęściej w formie shake’ów. Nie ukrywajmy, ich przygotowywanie bywa męczące, a przechowywanie wielkich pudeł z odżywkami jest nad wyraz niepraktyczne. A gdyby tak całość najlepszych substancji aktywnych zamknąć w kapsułce ? Czy jest to możliwe? Ależ oczywiście, że tak! Producenci, dla których odżywki oraz suplementy na masę są priorytetem, postawili na skuteczność, a także wygodę swoich klientów. W jednej kapsułce mogą znajdować się składniki i substancje odżywcze, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie mogą być one pochodzenia naturalnego, dzięki czemu są w 100% bezpieczne, a jednocześnie cechują się wysokim stopniem skuteczności.

odżywki na masę

Tabletki na przyrost masy

 

Jakich składników warto szukać w takich tabletkach? Przede wszystkim warto, aby znajdowała się w nich substancja przyspieszająca wydzielanie testosteronu. Przykładem takiej substancji jest aminokwas DAA, inaczej nazywany kwasem D-asparaginowym. Wspierając, produkcję testosteronu wpływa on znaczne na przyspieszenie przyrostu mięśni. Trenując, warto zadbać również o prawidłową regenerację naszego organizmu. Tutaj na pomoc przyjść może Beta-alanina, która niweluje zakwaszenia organizmu, niweluje zmęczenie oraz znacząco poprawia procesy regeneracyjne organizmu. Ciekawą substancją, którą warto suplementować jest L-arginina. Zwiększa ona wydajność w czasie treningu oraz pobudza wydzielanie hormonu wzrostu. W drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki warto skorzystać także z naturalnych ekstraktów, m.in. z kozieradki pospolitej obniża cholesterol, utrzymuje prawidłowe stężenie lipidów we krwi, a przede wszystkim pobudza uwalnianie insuliny, pieprzu cayenne (detoksykuje organizm, a także uśmierza bóle stawowe) czy buzdyganka naziemnego pobudza produkcję testosteronu i przyrost mięśni.

 

Titanodrol – tabletki na masę mięśniową

 

Wszystkie powyżej wymienione składniki znajdują się między innymi w Titanodrolu – kapsułkach budujących masę mięśniową. To skuteczny oraz bezpieczny produkt, który swoimi właściwościami może nadać zupełnie nowy tor Twojej pracy nad sylwetką. Lepsze rezultaty? Więcej siły? Szybsza regeneracja po treningu? To tylko niektóre z korzyści, jakie mogą pojawić się przy regularnym stosowaniu. Więcej przeczytać możesz na stronie producenta tutaj.

 

Ranking odżywek – masa Twoich mięśni – 10 najlepszych 

Please follow and like us:

 

Masz pytania ? Pisz śmiało