Jaki hotel wybrać w Karpaczu?

Jaki hotel wybrać w Karpaczu?

jaki hotel wybrać w karpaczu

Jaki hotel wybrać w Karpaczu ? To pytanie na dziś. Góry, od kiedy pamiętam, byłem, w nich zakochany ta miłość trwa do dziś. Ktoś zapyta, mnie gdzie w tym roku jadę, na wczasy: w góry.

 

Często wielu z Was szuka ciekawych miejsc na spędzenie aktywnie czasu poza miastem. Ostatnio udał mam się szybki wypad w góry, ponieważ nasza rodzinka je kocha. Ze śląska mamy ponad 300 kilometrów więc około 4 godzin jazdy samochodem.

 

Jeśli planujecie, weekendowy wyjazd w góry to polecam,Karpacz i  Hotel Konradówka.


Idealna lokalizacja, około 400 metrów do centrum, bardzo pyszne jedzenia, basen, sauna i sala do ćwiczeń, w której mogłem zrobić swój trening siłowy. Obsługa na wysokim poziomie z racji swojej pasji kulinarnej mogłem bez przeszkód zrobić kilka zdjęć na jadalni, które później wrzuciłem na swój instagram. Jest to idealne miejsce dla aktywnych osób, które kochają bieganie, ale nie tylko każdy znajdzie tutaj swoje pięć minut zapomnienia i relaksu. To był bardzo intensywny weekend ponad 40km w nogach trening na siłowni basen spa i zwiedzanie miasta. Zawsze z takich wyjazdów wracamy szczęśliwi i pełni energii a góry mają, z pewnością duże pokłady pozytywnej energii więc jak zawsze zabraliśmy, trochę za sobą.

 

Zabiegi spa w Konradówce

 

Jeśli chodzi o hotele z basenem i spa w Karpaczu zdecydowanie można polecić Konradówkę.


Zdjęcia zrobione podczas mojego treningu biegowego, czyż Karpacz nie jest piękny ?

W górach jak wiemy, wszędzie jest pod górę. Więc po ciężkich treningach czekał nas relaks w strefie basen & spa, który znajduje się na terenie hotelu Konradówka.

jaki hotel wybrać w Karpaczu

Mam nadzieję, że uda nam się tam wrócić jeszcze wiele razy. Słyszałem, że Karpacz jest piękny o każdej porze roku nie tylko zimą. Jest też organizowany bieg pod skocznię narciarską, który chodzi mi po głowie. Myślę, że dałbym radę, ale muszę się do niego dobrze przygotować. Trening nóg i wydolności będzie podstawą do startu.

Weekendowy widok z okna w sobotę rano

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów gór i nie tylko.Please follow and like us: