Fabryka Siły dieta plany treningowe

Fabryka Siły dieta plany treningowe

Planujesz odchudzanie lub budowanie masy mięśniowej? Szukasz wsparcia i planu, który pomoże Ci osiągnąć cel? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. W poniższym artykule przedstawię Ci kompleksowo serwis Fabryka Siły, który pomógł mi schudnąć i – powiedzmy to sobie szczerze – zmienił moje życie. Mogę śmiało powiedzieć, że to właśnie dzięki tej stronie znalazłem motywację do działania i narzędzia, które pozwoliły mi pożegnać grubego i leniwego Wojciecha na rzecz powitania wysportowanego i energicznego Wojtka. Nie ujmując zasług samemu sobie, to właśnie specjalistów z Fabryki Siły mógłbym nazwać „ojcami i matkami” mojego sukcesu.

Fabryka Siły

Fabryka Siły – czym jest ten serwis?

 

Fabryka Siły to portal internetowy stworzony dla osób aktywnych fizycznie i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami. To również serwis skupiający się na prawidłowym odżywianiu i suplementacji – krótko mówiąc jest to jedna z najbardziej kompetentnych stron poświęconych ćwiczeniom i planom dietetycznym. Z Fabryką Siły przez cały czas współpracują trenerzy personalni, fizjoterapeuci i dietetycy odpowiedzialni za opracowywanie planów treningowych oraz diet. Fabryka Siły jest jednocześnie stroną o charakterze usługowym, sklepem internetowym oraz potężną bazą wiedzy dotyczącej zdrowego stylu życia. Trudno opisać ten serwis w jednym krótkim akapicie, dlatego też pokusiłem się o zaprezentowanie go w szerszym kontekście i przybliżenie Ci wszystkich możliwości portalu.

 

Oferta Fabryki Siły

 

Fabryka Siły ma bardzo rozbudowana ofertę, w której występują zarówno plany treningowe i dietetyczne, jak i suplementy diety, odżywki, spalacze tłuszczu czy produkty dietetyczne.

 

 1. Plany treningowe

 

W Fabryce Siły możesz zamówić kompleksowy plan treningowy dostosowany do swoich potrzeb. Dostępne są plany na 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy i aż 12 miesięcy. Cena najtańszego planu treningowego na miesiąc wynosi zaledwie 59,99 zł, więc znacznie mniej niż godzina treningu z trenerem personalnym. Fabryka Siły przygotowuje indywidualne plany treningowe dla osób w każdym wieku i możesz wybrać, czy chcesz:

 

 • schudnąć;
 • budować masę mięśniową;
 • wyrzeźbić mięśnie;
 • czy zwiększyć ogólną siłę.

 

Plan będzie dostosowany do Twojej płci, wieku, stanu zdrowia i indywidualnych preferencji. Możesz też określić, jakie ćwiczenia lubisz i z którą formą aktywności jest Ci po drodze, a także zyskać dostęp do wsparcia ekspertów przez cały czas trwania Twojej metamorfozy.

Fabryka Siły dieta

 1. Plany dietetyczne

 

Plany dietetyczne opracowywane przez dietetyków Fabryki Siły również są dostępne w pakietach na miesiąc, kwartał, pół roku i rok, a cena najtańszego planu wynosi tylko 69,99 zł. Twój indywidualny plan dietetyczny obejmie dietę dopasowaną do wybranego celu (jak w przypadku planu treningowego) oraz preferowanych produktów.

 

Jadłospis jest w każdym przypadku zdrowy i urozmaicony, a dodatkowo wiesz, ile będą kosztowały produkty potrzebne do przygotowania posiłków – w razie potrzeby możesz też zmienić proponowane produkty na inne. Dieta opracowana przez Fabrykę Siły pozwala skutecznie i na stałe zmienić nawyki żywieniowe, a plan przekazuje dodatkowe informacje o kaloryczności posiłków i sposobie ich przygotowania.

Fabryka Siły plan treningowy

 1. Sklep internetowy FS

 

W sklepie online prowadzonym przez markę Fabryka Siły znajdziesz wiele kategorii produktów, w tym:

 

 • aminokwasy;
 • witaminy i minerały;
 • odżywki białkowe;
 • odżywki na masę;
 • spalacze tłuszczu;
 • odzież z nadrukami;
 • produkty dla wegan i wegetarian.

 

Oferta sklepu obejmuje produkty znanych i cenionych marek takich jak 7Nutrution, Activlab, Dymatize, Nutrex, Syntrax, USA Laboratories i MusclePharm. W sklepie dostępny jest też magazyn „Fabryka Siły” oraz dział z promocjami, gdzie znajdziesz wiele produktów przecenionych nawet o kilkadziesiąt procent. Co ważne, w sklepie wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 139 zł są wysyłane za darmo, a dodatkowo w każdym przypadku masz aż 14 dni na zwrot zamówienia bez konieczności podawania przyczyny.

 

Sklep oddaje w ręce użytkowników również atrakcyjny program lojalnościowy pozwalający odzyskiwać część wydanych pieniędzy. Po każdych zakupach 5% wartości produktów wraca na Twoje konto w serwisie, a zgromadzoną w ten sposób kwotę możesz wymienić na kupon rabatowy pozwalający obniżyć koszt kolejnych zakupów. Im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz.

 

Ciekawą i rzadko spotykaną w innych sklepach opcją jest też gwarancja otrzymania gratisów do każdego zamówienia. Klienci sklepu Fabryka Siły otrzymują prezenty w postaci gadżetów takich jak koszulki, smycze czy kubki oraz próbek wybranych suplementów i odżywek.

 

Atlas ćwiczeń

 

W Fabryce Siły stworzono jeden z najbardziej kompleksowych atlasów ćwiczeń dostępnych online. Atlas ten został opracowany przez najlepszych trenerów i obejmuje ponad 600 ćwiczeń na różne partie ciała. Do wyboru masz między innymi ćwiczenia na brzuch, barki, bicepsy czy łydki, ale też ćwiczenia rozciągające idealne przed i po treningu oraz crossfit. Każda forma treningu jest dokładnie opisana z uwzględnieniem wszystkich szczegółów technicznych, a także opatrzona zdjęciami i filmami instruktażowymi. W każdej chwili możesz sięgnąć do tej skarbnicy ćwiczeń i wybrać dla siebie te odpowiednie do upodobań, ilości wolnego czasu czy stopnia zaawansowania.

 

Baza wiedzy Fabryki Siły

 

W serwisie Fabryka Siły znajdziesz też dział „Artykuły” będący swoistą bazą wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. Systematycznie pojawiają się tam artykuły o treningach, diecie, suplementacji i odchudzaniu oraz teksty lifestylowe i podejmujące zagadnienia zdrowotne. Wszystkie artykuły są przygotowywane przez profesjonalistów – doświadczonych trenerów i uznanych specjalistów żywienia. Z treści artykułów dowiesz się między innymi, jak przeciwdziałać odwodnieniu podczas intensywnych treningów, co jest przyczyną otyłości brzusznej i jak zregenerować organizm po sportach siłowych.

 

Metamorfozy z Fabryką Siły

 

Prawdziwym potwierdzeniem rezultatów osiąganych dzięki zastosowaniu planów treningowych i dietetycznych Fabryki Siły są nie słowa, a historie ludzi, którzy te plany wykorzystali. Na stronie „Metamorfozy” znajdziesz niewiarygodne historie przemian ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia postanowili, że chcą schudnąć, wyrzeźbić mięśnie lub po prostu zacząć zdrowej żyć.

 

Ja sam schudłem dzięki zastosowaniu planu przygotowanego przez Fabrykę Siły aż 37 kg. Może Ci się to wydawać wręcz nieprawdopodobne, ale są ludzie, którzy schudli o wiele więcej – nawet 40 czy 50 kg, a to wszystko dlatego, że któregoś dnia postanowili, że chcą coś zmienić.

Fabryka Siły – opinie użytkowników i moja prywatna ocena

 

Jaką ogólną ocenę powinna otrzymać Fabryka Siły? Opinie w przypadku planów tej marki o dziwo nie są podzielone. Jestem najlepszym przykładem tego, że dobrze przygotowany plan uwzględniający zarówno potrzeby, jak i możliwości, po prostu musi być skuteczny. Oczywiście Fabryka Siły nie zrobi niczego za Ciebie. Trenerzy czy dietetycy nie pójdą za Ciebie na trening i nie będą Cię trzymać za rękę podczas przygotowywania kolejnych posiłków, ale za to dadzą Ci narzędzia, dzięki którym do wszystkiego dojdziesz samodzielnie.

 

Wierzę, że żadne zewnętrzne czynniki nie mają ostatecznego wpływu na to, czy uda Ci się schudnąć lub zbudować mięśnie. Wpływ na to masz tylko i wyłącznie Ty. Fabryka Siły daje wędkę, a nie rybę. Daje narzędzia, ale do ich obsługi potrzebny jest ktoś, komu naprawdę zależy, żeby się zmienić. Opinie o Fabryce Siły pokazują, że plan może być zarówno skuteczny, jak i nieskuteczny. Skuteczny jest wtedy, gdy go po prostu stosujesz. Nieskuteczny, kiedy go zamówisz, ale nie robisz nic więcej.

 

„Zmiana będzie wymagała od Ciebie wysiłku. Będzie wymagała potu, zadyszki, często nawet łez. To na pewno nie będzie tak, że każdy dzień ćwiczeń zaczniesz i skończysz z uśmiechem na twarzy i czystą koszulką pachnącą płynem do płukania”.

 

Jeśli jednak masz świadomość wysiłku, jaki trzeba będzie włożyć, zaangażowania, które na pewno Cię nie minie i czasu, jaki musisz zainwestować, a mimo to chcesz skierować swoje życie na inne tory – wyglądać i czuć się lepiej, to z pełnym przekonaniem polecam Ci plan treningowy z Fabryki Siły .

 

PS.

Jeśli ten wpis przekona choćby jedną osobę do tego, by zmienić swoje życie, to mój czas poświęcony na przygotowanie artykułu uznam za wykorzystany w sposób najlepszy z możliwych.

 

Życzę efektów. Motywacji i efektów.

Wojtek


Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Please follow and like us:

 

Masz pytania ? Pisz śmiało