Dieta dla par

Dieta dla par

dieta dla par

Dieta dla par to rozwiązanie, które chcę Wam polecić w dzisiejszym wpisie. Przechodząc na dietę, zawsze mamy dylemat czy dotrwamy do zamierzonych efektów. Wokół kuszą nas restaurację z niezdrowym i szybkim jedzeniem, a reklamy w telewizji zachęcają do spróbowania nowości w świecie słodyczy. Gdy chcemy stracić niepotrzebne kilogramy, a jednocześnie zacząć zdrowo się odżywiać, logicznym wyborem jest wybór odpowiednio dobranego jadłospisu. Profesjonalnie dobrane i specjalnie przygotowane posiłki jak i aktywny tryb życia to jednak zaledwie połowa sukcesu. Co w takim razie może nam pomóc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki?

Dieta dla par – dlaczego warto?

 

Największą pomocą w wytrwaniu podczas procesu odchudzania jest wsparcie bliskiej osoby. Jednak dopingowanie i miłe słowa nie wystarczą by wytrwać w naszym postanowieniu. Moje odchudzanie szło mi najlepiej w momencie, gdy dołączyła do mnie Sylwia. Wcześniej na każdym kroku kusiły mnie wysokokaloryczne produkty z naszej wspólnej lodówki. W szafce piętrzyły się apetycznie wyglądające słodycze i inne przekąski, które do niedawna zjedlibyśmy wspólnie przed telewizorem, oglądając dobry film. Trzeba było coś z tym zrobić 😉 Tak o to, w naszym domu pojawiła się dieta dla dwojga.

1 KRÓTSZY CZAS GOTOWANIA
2 ZERO ZMARNOWANEGO JEDZENIA
3 WIĘKSZA MOTYWACJA DO DZIAŁANIA
4 WSPÓLNY CEL
5 SUKCES OBOJGA

Z czasem okazało się, że jest to dla nas ogromna oszczędność czasu. Już nie musieliśmy wymyślać oddzielnego jadłospisu dla każdego z nas. Dieta we dwoje to przede wszystkim niezastąpione wsparcie, zwłaszcza gdy razem widzimy wzajemne starania i wyczekiwane efekty.

 

Proces odchudzania się

 

W chwilach słabości i chęci sięgnięcia po coś niezdrowego druga osoba jest w stanie nas zawsze wesprzeć i odwieść od tego złego pomysłu. Wspólne odchudzanie się, ma także jeszcze jedną dużą zaletę. Nasza druga połówka wie, ile trudu trzeba włożyć w zrucenie zbędnych kilogramów, tym samym docenia nasz trud. Miło jest razem świętować, każdy minusowy kilogram. Razem łatwiej jest dążyć do zamierzonego celu.  We dwoje możemy więcej. Warto wspomnieć także, że dieta, którą wybraliśmy charakteryzuje się prostotą i łatwą dostępnością składników, niezbędnych do przygotowania dań. Przepisy są proste i każdy poradzi sobie z ich wykonaniem.

 

Dieta we dwoje to także chęć rywalizacji w dążeniu do uzyskania lepszych efektów. Mobilizuje nas perspektywa prześcignięcia partnera i osiągnięcia lepszej sylwetki. 

 

Dieta dla par – zalety

Wybierając dietę dla par, nie tylko skorzystamy na tym zdrowotnie. Nie będziemy kuszeni na każdym kroku tym, co jest najbardziej niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nasz partner  przestanie zapełniać lodówkę swoim jedzeniem, które nie zawsze należy do najzdrowszych. Kolejną zaletą jest oszczędność pieniędzy, gdyż nie kupując produktów niepotrzebnych, nie marnujemy niewykorzystanego jedzenia oraz nie musimy wyrzucać resztek do kosza. Dużą zaletą jest także nasz czas. W dzisiejszym świecie jest on bezcenny, dlatego nie powinniśmy go dodatkowo marnować stojąc przy garnkach. Dzięki diecie dla dwojga nie przygotowujemy kilku oddzielnych dań, a jedynie wspólne jedzenie.

– układana przez doświadczonego dietetyka
– idealnie dopasowana do Was
– przepisy dobrane do Waszego gustu
– szybkie przygotowanie potraw

Najważniejszą korzyścią z diety dla dwojga jest dążenie do wspólnego celu, przy którym wzajemnie się wspieramy, co z pewnością wzmocni nasz związek na kolejne wspólne lata.

Prezent dla Fanów Bloga

Kupon Rabatowy u Dietetyka wartość 100 zł  – 3 miesięczna opieka z kuponem to tylko Wow 249 zł !!

 

 

Please follow and like us: