Dieta extra smaczna

Dieta extra smaczna

Dieta extra smaczna

Niepowodzenie wielu osób w zakresie odchudzania wynika przede wszystkim z nieprzestrzegania założeń diety. Mówi się, że kratę na brzuchu robi się w kuchni, a nie na siłowni! Jest w tym wiele prawdy. Extra Smaczna Dieta uwzględnia najczęstsze przeszkody, z jakimi zmagają się osoby chcące zgubić kilogramy.

 

Dieta extra smaczna – dlaczego warto?

Extra Smaczna Dieta to jadłospis idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. To bardzo ważne, by zjadane przez Ciebie posiłki były smaczne i zgodne z Twoimi preferencjami. Gdy jedzenie nie daje satysfakcji, rezygnacja pojawia się bardzo szybko. W tym wydaniu otrzymujesz przepisy na znane, domowe potrawy – ale w zdrowszej, odchudzonej wersji! Do ich przygotowania będziesz potrzebował dostępnych w każdym sklepie składników – tanich i łatwych do odnalezienia. Nie będziesz musiał jeździć po mieście w poszukiwaniu wymyślnych produktów. To bardzo ważne, by przygotowywanie dań było możliwe w jak najkrótszym czasie. Są one też łatwe do zrobienia – poziom trudności możesz wybrać przy zamówieniu!

Poza tym, że Extra Smaczna Dieta jest dopasowana do Twojego gustu, możesz w niej wymieniać potrawy na inne. Masz też opcję wyboru potraw bez podgrzewania. Do pracy zabierzesz szybkie, jednoskładnikowe przekąski oraz dania, które da się wygodnie spakować. Uzgodnić można również m.in. ilość posiłków, ulubione potrawy lub gotowanie na dwa dni.

Extra Smaczna Dieta – odchudzanie pod okiem specjalistów

Aby Twoja dieta była skuteczna, nad jadłospisem będzie czuwać jedna z dietetyczek klinicznych. Możesz ją samodzielnie wybrać z dostępnego zespołu. Specjalistka będzie prowadziła Cię przez odchudzanie od początku do końca. Aż do osiągnięcia celu! To doda Ci motywacji i wesprze w zindywidualizowany sposób. Każda z dietetyczek ukończyła Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Są świetnie przygotowane do tego, by oprócz realizacji celów sylwetkowych, wspomóc Twój powrót do zdrowia i sprawności.

Dieta online – na czym to polega?

Dieta online to bardzo wygodny sposób na ustalenie indywidualnej diety. Nie musisz umawiać się na żadne spotkania, po prostu wchodzisz na stronę i wybierasz odpowiedni typ diety. Do wyboru masz cztery warianty:

  • Dieta Optymalna – sycące, lecz dietetyczne dania dla osób bez nietolerancji pokarmowych,
  • Dieta Specjalistyczna – jadłospis uwzględniający nietolerancje (np. laktoza, orzechy, jaja) lub problemy zdrowotne (np. niedoczynność tarczycy, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze),
  • Dieta Wegetariańska – posiłki bezmięsne (z rybami lub bez),
  • Dieta dla Par – ułatwiająca wspólne odchudzanie, z tymi samymi daniami, lecz w odpowiednich dla każdego z Was porcjach.

Następnie wybierasz menu na 1, 2 lub 3 miesiące – im dłuższa, tym więcej oszczędzasz i tym większe prawdopodobieństwo osiągnięcia celu na stałe. W ciągu doby (1 dnia roboczego) otrzymasz jadłospis na każdy dzień, wraz z listami zakupów i możliwością wymiany posiłków. Sprawę ułatwi Ci dostęp do aplikacji mobilnej i regularny kontakt z dietetyczką.

 

Postaw na zdrowie i piękną sylwetkę

Extra Smaczna Dieta to sposób na smaczne i zdrowe odżywianie. Z udziałem specjalistek od dietetyki, nauczysz się gotować ciekawe dania, które jednocześnie będą Cię odchudzały i sprawiały Ci przyjemność. Zrób to dla siebie! Te proste przepisy mogą zmienić Twoje codzienne funkcjonowanie na znacznie lepsze.

 

Please follow and like us: