Współpraca i kontakt

Jeśli interesuje Cie współpraca reklamowa, lokowanie produktów na moich mediach zapraszam do zapoznania się z moją propozycją.

współpraca reklamowa

Prowadzę na instagramie dwa konta: kulinarne @wojti_gotuje i to stylowo treningowe @wojtstyl znajdziesz mnie również na Facebooku @wojtstyl i konto kulinarne @wojtigotuje

Mamy też wspólnie prowadzone konto @sylafit , które prowadzi moja Sylwia więc jest w czym wybierać 🙂

Jeśli zaciekawi, Cię to, co robię, szukasz inspiracji co jeść, żeby stracić zbędne kilogramy, tak jak mnie udało, się to zrobić nie wiesz, jak trenować zapraszam do mojego świata.
wspólpraca reklamowa

Jeśli prowadzisz, firmę masz, ciekawe produkty związane z moimi profilami zapraszam do kontaktu ze mną  przez e-mail : ws@wojtstyl.pl


lokowanie produktów Styl życia

Aktywny styl życia to moja życiowa pasja, która pomogła mi pozbyć się sporej nadwagi. Uprawiam amatorsko kilka dyscyplin sportowych. Jazda na rolkach, kolarstwo górskie, bieganie, kalistenika nadal też dużo biegam. Z zimowych sportów uprawiam narciarstwo biegowe, morsowanie i dużo czasu spędzam na łyżwach. Jako pasjonat zajmuję się też gotowaniem w domu stąd konto kulinarne. Dotychczasowe współprace to: suplementy dla sportowców, odzież dla aktywnych i nie tylko, zapowiedzi hitów kinowych. Miło wspominam, kampanię dla producenta zegarków gdzie produkt był, zaprezentowany w zimę podczas morsowania.

Współpraca jak wyzwanie

Każda współpraca reklamowa to dla mnie jak wyzwanie staram się być kreatywny i pomysłowy zrobić to po prostu z pasją. Na koncie kulinarnym też mam spore doświadczenie w lokowaniu produktów. Zachęcam tam ludzi do zdrowego odżywiania i pokazuję, że dieta to nie kara. W każde zdjęcie wkładam, dużo pasji co spotyka, się z dużym pozytywnym odbiorem i zachęca mnie jeszcze bardziej do działania.

Cyfrowe obrazy warte tysiąc słów

Napisz, swoją wizję pokazania produktu a jak przedstawię, Ci moje podejście do tematu. Wybierzemy wspólnie najlepsze rozwiązanie i stworzymy coś wyjątkowego. Zdjęcie jest, formą obrazu dlatego mówi się, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Instagram to takie cyfrowe obrazy, które na długo zostają w pamięci.

 

pozdrawiam Wojtstyl

Możemy razem stworzyć Twójstyl i pokazać go światu